Blog: Sosyal Medya Yönetimi

No Comments

Sosyal Medya Yönetimi ile İstediğiniz Hedef Kitleye Ulaşın

sosyal-medya-banner

Sosyal medya kısa zamanda milyonlarca kişiye ulaşılmasını sağlayan en kolay ve en etkili olan platformlardandır. Sosyal medya yönetimi, çok sayıdaki şirketlerin zannettiklerinin aksine yalnızca paylaşım yapılmasından ibaret olmamaktır. Rakip analizi, görsel çalışma, veri analizi, hash tag çalışması, ideal paylaşım metin çalışması, hedef kitle analizi, kriz yönetimi, zamanı ve daha çok sayıda sayılabilecek pek çok husus göz önünde bulundurularak yapılması gerekli olan bir çalışmadır. Dolayısıyla bu bölümde nitelikli olarak çalışmalar yapan kişiler ve ya firmalardan hizmet alınması gerekmektedir. Şu an iyi bir Sosyal Medya Yönetimi sağlayan firmanın sitesindesiniz.

Biliyoruz ki, günümüzde çokça sosyal medya ajansı vardır. Hepsi sizler için en ideal sosyal medya çalışmasını yapabildiğini, sizlere çok açıdan katkılar sağlayacağını iddia etmektedir. Fakat bizim diğer tüm sosyal medya ajanslarından çokça önemli avantajımız vardır.

Sosyal medya konusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

Tanıtım

Sosyal Medyada hizmetinizin ve ya ürünlerinizin tanıtımını en düşük maliyetlerde en fazla kişiye ulaşmasını sağlar.

Prestij

Firmanızın işleyişinde gerekli yatırımların yapıldığını, işini olabildiğince profesyonelce icra etmeye özen gösterdiğini anlatarak, firmanızın saygınlığını arttırır.

Satış Artışı

Günümüzde çok sayıda kişi ürün ya da hizmetlerin alımlarını sosyal medya üzerindeki paylaşımların aracılığıyla yapmaktadır. Bunlara ek olarak hizmet ya da ürün alımını gerçekleştirmeden önce sosyal medya yönetiminde kalitenizi artırır ve daha etkili kılar.

Hızlı İletişim

Hizmet ve ya ürün alımı için iletişime geçmek isteyen çok sayıda kişiler mail, telefon, ile iletişim kurmak yerine sosyal medya üzerinden kolay ve çabukça online olarak iletişim kurmak istemektedirler. Pek çok kişi bu imkanı vermeyen firmalardan satın alım işlemini gerçekleştirmemektedir.

Güvenirlik

Sosyal medyada da aktif olarak hizmet sunan firmalar daha fazla güvenirliğe sahiptirler. Zira kişiler herhangi bir sorun yaşadıklarında bu durumu sosyal medyadan iletimlerini gerçekleştireceklerini düşünerek firmalardan hizmet ya da ürün alımı konusunda ekstradan daha çok güven duyarlar.

Geri Bildirim

Sunduğunuz satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler ya da hizmet ile alakalı olan çabuk geri bildirimler almanıza fırsat sunar. Bu geri bildirimler sayesinde daha çok sayıda satış yapmanızı önleyen sorunları kısa zamanda çözmenize imkan tanır.

Analiz

Hedef kitlenizin ve rakiplerinizin analizini yapmaktayız. Bu esasta hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek olan paylaşımların nasıl olması gerektiğini belirlemekteyiz.

Hazırlık

Hedef kitlenize ulaşımı sağlayacak ve ilgisini çekecek size özel metin, hash tag, grafik tasarım çalışmaları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Onay

Hazırlamasını yaptığımız çalışmalar sonucunda yapılacak olan paylaşımları öncelikle sizin onayınıza sunup, düzeltmemizi istediğiniz talepleriniz varsa onları düzelterek paylaşımlarını yapıyoruz.

Genel Yönetim

Sosyal medyada tek husus paylaşım yapmak değildir. yorumlara dönüş, acil paylaşımlar, kriz yönetimi, gibi çok sayıda yapılması gereken hususları da uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir.

Raporlama

Sizler için yaptığımız çalışmaların geri dönüşlerini, belirlenen süre zamanlarında rapor olarak hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Instagram : @webmarmaris

sosyal-medya-son

Blog

Dijital Pazarlama dünyasında öncelikle yeni aralara eski ve önemli bilgi ve haberleri sizler için yazıyoruz

Ücretsiz Analiz İsteyin

Ücretsiz analizimiz ile; Dijital Pazarlamada ne durumdasınız ?Google sıralama ve puanlarınız?  anahtar kelimelerinizin durumu? Rakiplerinizin davranışları gibi raporlar hazırlıyoruz

Yeniliklerden haberdar olun!

Diğer blog yazıları

Hepsini görün

Yorum Yazın