Sosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal Medyanın gücünden yararlanan pek çok firma hedef kitlesine çok daha rahat ulaşırken marka bilinirliğini artıyor ve piyasada daha etkin bir oyuncu oluyor.

Marmaris Web olarak sizlere sosyal medya stratejisi oluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Öncelikle veri analizi, hedef kitle belirleme ve ilgi çekici, etkin içeriklerin oluşturularak doğru zamanda doğru platformda paylaşılmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken aylık raporlar tutuyor ve sizlere en fayda sağlayan dönemleri belirleyerek sizi diğer firmalardan bir adım daha öne çıkarıyoruz.

Sosyal mecralardaki reklamlar dijital pazarlamanın son dönemdeki en önemli kanalı olmuş durumda. Sosyal medya kanallarında yapılacak pazarlamanın ön adımı SEO yani arama motoru optimizasyonun iyi bir şekilde koordine edilmesidir. SMM içerisinde doğru strateji ile içerik üretme, bu içeriğin arama motoru optimizasyonuna uygun bir şekilde tasarlanması ve hedef kitleye zamanında ulaşım birlikte düşünülmesi gereken bir programdır. Bu sistematiği ayrı bir şekilde düşünmek imkânsızdır.

Marka İzleme

Markanızın sosyal medyadaki değerini ölçüp, en iyi hale getiriyoruz

Doğru Seçim

Markanıza en iyi etkileşimi sağlayacak, en sağlıklı geri dönüş alabilecek sosyal medya kanalını (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest vb.) belirliyoruz ve bu kanal üzerinden çalışmalara daha çok önem veriyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Marmaris Web, sosyal medya kanallarınızı en etkili şekilde güncelliyor ve yönetiyor. Müşterilerin hoşlandığı türde paylaşımlar hazırlayarak geri dönüşüm aldırıyor.

Profil kurulum & İyileştirme

Sizler için en iyi profilleri oluşturuyor, veya hazırda olan profillerinizi titizlik ile düzenliyoruz.

Sosyal medya pazarlama stratejisi oluştururken neler yapıyoruz?

Hedeflerinizi belirlemek adına yön haritamızı oluşturuyoruz. Doğru bir rapor ortaya koymak adına ölçülebilir ve ulaşılabilir kitlenizden zaman, kaynak ve bütçe ekseninde zamana duyarlı ve reel bir çalışma zemini hazırlıyoruz.

İdeal profilinizin pazarlama karakterini sizler için oluşturuyoruz. ( Mesela Marmaris Web Instagram yoluyla aldığı etkileşim diğerlerine göre bir tık önde )Araştırmayı SMM araçlarımız ile tüm platformlarda gerçekleştiriyor ve veri topluyoruz. Daha iyi etkileşim seviyeleri için ön çalışmalar yapıyoruz.

İçerik hazırlarken hedef kitlenizin ilgisini çekecek metalardan yararlanıyoruz. İçerik hazırlayan alanında uzman editör ve SMM uzmanlarımız ile renkli, canlı ve firmanızı öne çıkaracak pek çok etkinliği ön plana çıkarıyoruz.

SMM stratejisi oluşturulduktan sonra web sitesi trafik, etkileşim, geri dönüş gibi her türlü adım dikkatli bir şekilde takip edilmekte ve gelecekte oluşturulacak yeni stratejiler için kayıt ediyoruz.

Firmanızın hangi sosyal medya platformlarından daha çok etkileşim aldığını ölçüyoruz. Hangi hesaplarda ne kadar takipçiniz var, rakiplerinizin durumu nedir? Zayıf olan hesaplarını güçlendirmek için hangi yöntemleri izlemeliyiz, hepsini sizlerle paylaşıyor ve doğru yöntem ile ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Sağlam adımlarla ilerlemek adına ana başarı metriklerini SMM aktivitelerini ölçen araçlarla ölçüyor, anahtar performans belirleyiciler ile karşılaştırmalar yapıyoruz.

Unutmayın, doğru stratejilerle ile firmanızı hedefleri doğrultusunda zirveye ulaştırabilirsiniz.

Bizlere aklınızdan geçenleri anlatın, sizin için en iyileri sunalım

Ekibimiz sizler için hazır. Güncel tüm stratejilerimiz ile markanızı, satışlarınızı yukarılara çıkarmak için bizlere projenizi anlatın. Sizlere çok hızlı geri döneceğiz.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.