Tüm Dijital Pazarlama Hizmetleriniz için.

Marmaris Web, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi ve  Pazarlama, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik gibi işlerde her zaman yanınızda

SEO

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkiler sürdürmektedir.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında insanların ihtiyaçları da teknolojiye paralel olarak sürekli değişiyor, gelişiyor. Özel ya da kurumsal firmaların pek çoğu sektörlerinde rakiplerinden bir adım önde olmak adına gereken tedbirleri alıyor. Bu tedbirlerden bir tanesi de elbette dijital dünyada adını duyurabilmek için yapılan çalışmalardır. Artık firmaların bireysel çabaları kendilerini tanıtmada yeterli kalmamakla beraber dijital dünyanın parçası olmak adeta bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak dijital dünyada marka itibarının oluşturulması, hedef kitleye ulaşılması adına profesyonel bir yön haritası çizilmesi gerekir. Burada da devreye yılların tecrübesi ve deneyimi ile biz girmekteyiz.

Marka itibarının oluşturulması adına dijital platformlarda gereken tüm çalışmaları sizin adınıza yapmaktayız. Web sitenizin kurulumundan geliştirilmesine, içerik pazarlama stratejisi geliştirmeye, sosyal medya yönetiminden E-Posta pazarlamaya çevrimiçi varlık analizi ve denetiminden ortaklık yönetimine kadar her kalemde sizlere yardımcı olmaktayız. Müşterilerimiz için çizdiğimiz yol haritasında hiçbir detayı atlamamaya özen gösteriyoruz. İçerik-marka yönetimi özellikle firmanızın piyasa şartlarında kendini gösterebilmesi ve fark yaratabilmesi adına son derece önemlidir.

Dijital Medya Önemlidir

Hemen her insanın cep telefonu ya da tablette dahi sürekli takip ettiği sosyal medya platformlarında müşterilerimizin görünür olmasını sağlıyor ve dikkat çekici içeriklerle kendi kulvarlarında öne çıkmalarına destek sağlıyoruz. Ayrıca Google gibi arama motorlarında, arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaparak müşterilerimizin öne çıkmasında yardımcı oluyoruz. Günümüzün trendi mobil pazarlamada ürün veya hizmetlerinizin farkındalık yaratmasını amaçlıyor ve bunu doğru bir strateji ile hayata geçiriyoruz.

Önemli olan hedef kitlenin belirlenip doğru mecralarda doğru bir strateji ile ürün ya da hizmetlerin tanıtılmasıdır. Dijital pazarlamanın, sosyal medyanın gücünden yararlanmak için hatasız bir marka yönetiminin yapılması gerekir. Müşterilerimizin web sitelerini onların da fikrini alarak ve çözümün bir parçası olmalarına imkân sağlayarak, günün trendlerine uygun olarak inşa ediyor, dijital danışmanlık bilgi ve desteğimiz ile hedefe koşar adımlarla ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Ekibimiz her biri alanında uzman kişilerden oluşmakla beraber sektörün tüm dinamiklerine hâkim, ne istediğini bilen ve bu anlamda müşterilerimizin markasını dijital dünyada en iyi yönetebilecek kişiler olarak öne çıkmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı, yıllardır sürdürdüğümüz sonuç odaklı hizmet politikamız ile tüm kişi ya da kurumların dijital dünyanın görünür yüzü olmalarını sağlıyoruz. 

12

Yıllık Tecrübe

143

Web Analizi

8

E-Posta Kampanyaları

%74

İlk Sıralama Oranı

7

Takım Üyemiz

96

SEO İşlemleri

Development manager
Chief Executive Officer
Developer
Founder and President
Human resources director
Marketing Specialist
SEO ans SMM specialist
Web designer

89 Clients Served

25 Events Organized

43 Public Speeches

+1,200 Coffee Cups

MARMARIS WEB

Müşterilerimiz için en sağlıklı sonuçları almak, kazanımlarına katkı olmak ve mutlulukları bizim için önemli. Facebook reklamından, Google anahtar kelime reklamlarına, aklınıza gelecek tüm çözümler için hazırız.

Müşterilerimiz

İster çok ufak ister büyük bir şirket, tüm müşterilerimiz için aynı çabayı gösterip yüksek sonuçlar aldırıyoruz.