Local Seach Optimization Services

Yerel Arama Ağı Stratejisi

Yerel arama motoru sonuç sayfalarındaki varlığınızı artırarak hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Her küçük veya çok konumlu şirket, işlerini büyütebilir ve yerel SEO stratejilerini kullanarak daha fazla müşteri çekebilir. Bu yerel SEO kılavuzunda, yerel arama optimizasyonunun ne olduğunu ve neden yerel bir SEO şirketi kullanmanın çevrimiçi görünürlüğünüzü iyileştirmeye yardımcı olabileceğini açıklıyoruz.

Dijital pazarlamada en önemli olan unsur üzerinde çalıştığınız stratejiler ve rakiplerinizin bu konudaki durumu gelmektedir. Online olmayan ya da reklam yayınlayan mecralarda rakiplerinizle aranızdaki farkı görme şansına sahip olamazsınız. Bunu ancak AdWords dediğimiz sistemde reklamların rakiplerinizle yan yana geldiği platformda görmeniz mümkün olacaktır. 

Yerel arama ağı stratejisi de burada gözükecek mevcut duruma göre şekillendirilmesi gereken bir işlemdir. Bu sistemde rakip marka kelimelerini görmek mümkündür. Rakiplerinizin hedefe ulaşmak için kullandığı kelimeler nelerdir, hangi kelimeler ile hedefe daha çok yaklaşmıştır görmeniz mümkün olmakta ve stratejinizi buna göre belirmenize olanak sağlamaktadır.

Ancak elbette bu analiz tek başına yeterli olmayacaktır. Dönüşüm maliyetleri, tıklama başına maliyetlerin de hesaba katılması gerekecektir. İşte bu noktada uzman personelimiz ile sizlere profesyonel anlamda yardımcı oluyoruz. Tıklama başına size gelecek maliyet nedir, hangi yöntemle daha çok fayda görürsünüz bunların analizini yapıyor ve size en iyi yerel arama ağı stratejisi konusunda bilgilendiriyoruz.

32,8%

Çevrimiçi İşlemlerde Artış

56,48%

Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafik Artışı

Effective Local SEO Solutions

Yerel Arama Stratejilerinde sadece masaüstünde değil, mobil ve tabletlerdede görümünüzü sağlıyoruz. Amacımız yerel trafiğinizi çoğaltarak rakiplerinizin üst sıralarında yer almak

Tıklamanızı artırıcı bir teklif içeren reklam metni ve ürün, hizmet için doğru site bağlantıları ile doğru bir analiz yapmış olur ve hedefe ulaşmış olursunuz. Arama ağı stratejinizi kurumunuz için en ideal şekilde belirliyor ve sizlere maksimumda fayda sağlıyoruz. Örnek olarak Google arama motorunun 200 den fazla uygulanması gereken kuralları tek tek sitenize yerleştiriyoruz.

Effective Web Development Solutions

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz sizler için hazır. Güncel tüm stratejilerimiz ile markanızı, satışlarınızı yukarılara çıkarmak için bizlere projenizi anlatın. Sizlere çok hızlı geri döneceğiz.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.