Google reklamları

Tıklama Başı Ödeme

Tıklama Başı Ödeme hızlı ve verimli bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucu markanıza daha geniş bir erişim sağlar.

Tıklama başı ödeme

Diğer adı ile Pay Per Click, online kullanıcıların bağlantı tıklaması  ile doğrudan trafik sağlayan bir uygulamadır. Yayınlanan web sitesi ya da içerik linkine tıklandıktan sonra ziyaretçilerin yönlendirildiği açılış sayfasının içeriğine yönelik yapılan davranışlar uygulamanın kuruma kazandırdığı faydadır. Google Reklamları ve diğer mecralardaki reklamlar en yardımcı araçlarınız olacak.

Hızlı Etkileşim

Mesela açılış sayfaları, ürün ya da hizmet detaylarını karşı tarafa aktarma adına bu türün en belirgin örneğidir. Bu tip bir model genellikle marka bilinirliği yüksek firmalar tarafından tercih ediliyor. Genellikle marka özelinde ürün araştırma yapan potansiyel müşteriler tarafından büyük fayda sağlamakta ve geri dönüş alınmaktadır. Tek bir ürün ya da hizmeti görüntüleyen sayfalar genellikle hızlı satış gerçekleştirme amacı ile tasarlanıyor.

Potansiyel Müşteri

Bu anlamda doğrudan müşteriyi ürünün özelliklerini görebileceği ve rahatlıkla satın alabileceği bir platforma götürüyor. Tıklama başı ödeme sizlere maliyet konusunda da avantajlar sağlamaktadır. Bu anlamda önemli olan planın doğru bir şekilde kurgulanmasıdır. Eğer ürününüzü doğrudan satmak istiyorsanız ve potansiyel müşterilerinizin bunu hızlı bir şekilde görmek istiyorsanız sizin için tıklama başı ödeme sistemi oldukça fayda sağlayacaktır. Açılış sayfası fazla karıştırmadan amaca yönelik olacağından karşınızdaki potansiyel alıcıyı da doğru yönlendirmiş olacaktır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla olumlu bir yatırım getirisi kazanırsınız. Akıllıca para harcayın ve en iyi hedeflenen ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' 'sadık müşterilere' 'çevirmeniz mümkün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgisini çeken kullanıcıları yeniden meşgul etmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz. Bakınız Sosyal Medya Pazarlama

Görüntülü Reklamcılık

Maruz kalmayı, bağlılığı ve dönüşümleri artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google Reklamları

Google reklamları ile işletmenizin bilinirliğini arttırın! Uygulayacağımız kampanya stratejileri ile google arama motorunda ve bağlı olduğu mecralarda reklamlarınız ile yüksek etkileşim alın.

Tıklama başı ödeme uygulamasının pek çok farklı konsepti bulunmaktadır. Google Reklamları veya diğer sosyal medyadaki reklamlar ile yüksek etkileşim alın.

420

PPC Yönetimi Sağlandı

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntüleme Ağı Reklamları

98

PPC Yeniden Pazarlama

315

Sosyal Reklam Projeleri

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım

Bizlere aklınızdan geçenleri anlatın, sizin için en iyileri sunalım. 

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.