Content Marketing Strategy

İçerik Pazarlama 

Müşterilerimiz için zengin, anlaşılır ve arama motorları için stabil içerikler oluşturuyoruz.

İçerik stratejisi oluşturma mevcut hizmet ya da ürününüzün hedef kitleye ulaşması adına yapılacak çalışmaların tamamıdır. Bu anlamda kurumsal web sitenizin içeriğini oluştururken belirli bir harita doğrultusunda gitmek son derece önemlidir. Belirli bir plan dahilinde yapacağınız bir içerik geliştirme ile hem marka bilinirliğinizi artırabilir hem de hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz. 

Sizler için içerik stratejisini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız uzmanları öncelikli olarak hedef kitle analizi yaparlar. Hedef kitle adına ilgi çeken içeriklerin üretilmesi gerekir. Hizmet ve ürününüze göre günümüz trendlerine uygun, ilgi çekici içerikler editörlerimiz ve içerik yazarlarımız tarafından içerik araştırması yapılarak üretilmektedir.

Link yani bağlantı ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bileşenleri ile hızlı ve sonuç odaklı çalışın.

Yenilikleri Kaçırmayın

Rakipleriniz yeni içerikler üreterek sizi geride bırakabilir. Güncelleme uygulanacak içeriklerin kontrolünü sağlıyoruz ve işletmenizi dijital ortamda hep taze tutuyoruz.

Detaylı Araştırma

İçerik stratejisi oluştururken tüm yılı düşünerek her bir döneme uygun düşen ve o dönemde ilgi gören metaların seçilmesi gerekir. Ekibimiz gerekli dijital araçları ile sezonluk trendleri de ortaya koymakta ve firmanıza yarayacak önemli verileri çekmektedir.

Trend Yakalama

Google araçları ile yapacağımız Trend aramaları ile sektörde yılın hemen her günü meydana gelen yenilikleri sizler için takip ediyor ve bu doğrultuda bir yön haritası belirliyoruz.

Müşteriye Odaklanma

İçerik araştırması yaparken müşteri beklenti ve tercihlerini son derece iyi bir şekilde gözlemliyoruz. Potansiyel müşterilerin sitede durma süresi, hangi alana daha çok ilgi gösterdikleri, en fazla kaç kelime yazı okudukları gibi önemli detayları ortaya çıkarıyor ve bu anlamda içerik stratejisi konusunda sizlere A’dan Z’ye profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Özenli Linkler

İçerik ile link oluşturma birlikte kullanıldığı takdirde oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İçerik ne kadar sağlamsa link de o kadar ilgi çekecektir.  İyi bir içerik oluşturulduğu takdirde link oluşturmak da bir o kadar kolay olacaktır. Çünkü zaten kaliteli bir içerik üretilmiş ise bunun başkaları tarafından link olarak paylaşılmaması söz konusu olamaz

Kolaylık Sağlama

Kurumsal yapınıza ve hizmetlerinize uygun içerik üreterek bunların linklerini rahat ulaşılabilir ve rahat paylaşılabilir formatlara dönüştürüyoruz.

116

Güncellemeler

248

İçerik Ekleme

43

Başarılı Linklemeler

35

Sağlıklı Raporlamalar

Link oluşturma ve içerik, pazarlayacağınız hizmet ya da ürünün daha iyi anlaşılabilmesi ve dijital platformlarda daha rahat ulaşılabilmesi adına yapılması gereken önemli bir çalışmadır. İçerik oluşturmanın doğru bir yöntemle yapılması son derece önemlidir. İçerik pazarlaması link oluşturma anlamında kullanılması gereken birinci formüldür.

Effective Copyrighting

Link oluşturma ve içerik birbirinden bağımsız gibi görünse de aslında birbirini tamamlayan öğelerdir. Web siteniz adına trafik oluşturmak, müşteri geri dönüşümlerini hızlandırmak, kurumsal marka değerinizi oluşturmak ve bunu yaymak, hizmet ve alıcı arasındaki bağı kurmak, dijital platform ve sosyal medyada görünürlüğü artırmak hedefe giden yolda atılması gereken adımlardır.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım

Web sitenizin profesyonel metin yazarlarının sağladığı içerikle arama motorlarında görünürlüğünü artırın.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.