E posta pazarlama

E-Posta Pazarlamacılığı

Müşterilerinize özel olduğunu hissettiren kurum için yazışma dinamiklerini kendilerinin ayarlayabileceği özel e-posta şablonları hazırlıyoruz.

E-Posta

Elektronik posta kurum içi ve kurum dışı yazışmalarınızı yaptığınız firmanızın adına ait özel eklentisi ile sizlere sunulan interaktif bir yazışma sistemidir. Eskiden elektronik postalar hayli kısıtlı imkânlarla kullanılabiliyordu. Günümüzde ise kuruma özel e-posta tasarımı ile profesyonel bir görünüm elde etmek mümkündür. Web site tasarımından e-posta pazarlama tasarımlarına kadar her türlü detay kurumunuzun sektördeki profesyonelliğini de belirleyen en önemli unsurlardandır. Bu sebeple kendi işletmesinin adı ve yine kendi işletmesinin renk ve logolarını içeren e-posta tasarımı isteyen müşterilerimize uzman personelimiz ile yardımcı oluyoruz.

E-posta tasarımı

adına pek çok farklı seçeneklerimiz bulunuyor. Zengin tasarım havuzumuzdan sizlere dilediğiniz tasarım modellerini uygulamakla beraber aklınıza size özel bir fikir var ise bunu da hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz.

E-posta tasarımında ayrıca hızlı alt tapı kullanıyoruz. Bu anlamda herhangi bir teknik sorun yaşamadan hem kurum için hem de kurum dışı yazışmalarınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

En iyi E Posta Pazarlama Stratejileri

Özel e-posta tasarımı işlemlerimizde hem müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor hem de son teknolojik gelişmelere ayak uydurarak hızlı, sorunsuz ve göz alıcı projelere imza atıyoruz. Ayrıca postalarınızı geniş bant aralığında tutarak daha fazla dosyayı aynı anda gönderme, resim, video, büyük boyutlu sunum gönderme gibi firma içerisinde sizlere maksimumda fayda sağlayacak özellikleri de eklemekteyiz. Siz de firmanız ya da kendiniz özel e-posta tasarımı arzu ederseniz detaylar için bizimle anında irtibata geçebilirsiniz.  

E-Posta Pazarlama Kampanyaları

Marmaris Web E-Posta yolu ile oluşturulan kampanyaları hem doğru kişilere pazarlanmasını hemde pazarlamadaki etkin olacak görsel kuralları yerine getiriyor.

E-Posta Tasarımı

E-Posta pazarlama veya tanıtımında görsel zenginlik önemlidir. Sizler için şablonlar oluşturuyor ve ürünlerinizi en çok etkileşim alacak şekilde ön plana çıkarıyoruz.

Sizler içinde bazı ipuçları olan bir yazı paylaşalım. 

Raporlama

Kampanyanızda kimlerin oluşturulan linklere ilgi gösterdikleri, kimlerin hangi aşamada dönüş yaptıkları gibi ayrıntılı raporlar sunuyoruz.

Özel e-posta tasarımı ile hem müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor hem de

son teknolojik gelişmelere ayak uydurarak hızlı, sorunsuz ve göz alıcı projelere imza atıyoruz.

Ayrıca postalarınızı geniş bant aralığında tutarak daha fazla dosyayı aynı anda gönderme, resim, video, büyük boyutlu sunum gönderme gibi firma içerisinde sizlere maksimumda fayda sağlayacak özellikleri de eklemekteyiz.

30

Aktif E-Posta Kampanyaları

99

E-Posta Tasarımı Hazırlama

18

E-Posta Pazarlama Uygulamaları

14

Raporlama Parametreleri

Bize Projenizden Bahsedin

Bizlere aklınızdan geçenleri anlatın, sizin için en iyileri sunalım

Ekibimiz sizler için hazır. Güncel tüm stratejilerimiz ile markanızı, satışlarınızı yukarılara çıkarmak için bizlere projenizi anlatın. Sizlere çok hızlı geri döneceğiz.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.