Web Design Services

Dönüşüm Oranı Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), sitenize gelen ziyaretçilerin gerçek bir müşteriye dönüştürülmesinde ve sizlere kazanç kapısı açmakta önemli rol oynar. CRO ayrıca trafik oranı ile zaman harcamadan sitenizde sergilediğiniz veya duyurmaya çalıştığınız ürünleri kolayca satılmasını veya duyulmasını sağlar.

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), bir internet web sitesinden ya da mobil uygulamalardan dönüşüm yüzdelerini yükseltme işlemidir.

 CRO tipik olarak web sitenizdeki ya da uygulamalarınızdaki gelişimi yapılabilecek öğeler için fikirler üretmeyi ve daha sonra bu hipotezleri A / B testi ve çok değişkenli testler yoluyla doğrulamayı içermektedir.

CRO teknikleri

A/B testleri

İyi website planlaması

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçi kişilere artırır böylelikle de dijital pazarlamanın hemen hemen her yönünü iyileştirmiş olur. Sürekli değişim görülen, CRO'nuzdaki kalıcı gelişmelerden dolayı kaynaklanmakta ve testin tamamlanma süresine kadar uzun sürmektedir.

Effective Copyrighting

İşbirliğimizin başında etkili olarak bulunan iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak sağlayacaktır.

Site ziyaretçilerinizi hedeflerinize yönlendirmenize yardımcı oluyoruz. Marmaris Web sitenizi optimize eder ve dönüşümleri ivedi bir şekilde arttırır.

21

CRO İşlem

15

Dizayn Güncelleme

9

Yeniden Düzenleme

17

A/B Testleri

6

Website Rapor Düzenleme

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Unutmayın, sitenize çektiğiniz müşterilerin %80 i sitenizden anında çıkabilir veya daha sonraya erteleyebilir. Bu durumu en aza indirmek için bizimle irtibata geçin.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım

Pazarlama bütçenizi doğru kullanın. Marmaris Web uyguladığı stratejiler ile para kazanma çabanızın içerisindeki para kayıplarını önlüyor.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.