Arama Motorları Optimizasyonu Gorsel

Arama Motorları Optimizasyonu

Arama motorları optimizasyonu yani SEO müşterilerimiz için bulunabilirliği arttırır ve sonrasında karlılığa etki eder.

SEO çalışması yapan ekibimiz sektörünüz ile ilgili öne çıkan verileri analiz ederek web sitenizde bunları kullanarak fark yaratmanızı sağlıyor. Web sitenizde kullanılacak ana başlık, ara başlık, ürün ya da hizmeti tanıtan yazının kelime sayısı, içerisinde bulunan sizi bulmayı kolaylaştıracak anahtar kelimeler, web sitesinde yayınlanması gereken fotoğraflar gibi daha pek çok detay ile alanında uzman SEO ekibimiz ilgilenmekte ve sizlere maksimumda fayda sağlayacak hamlelerde bulunmaktadır. 

Organik Arama

Web sitenizin görünürlüğünü sağlayarak müşterileri işletmeniz ile tanıştırıyoruz. Bu kişilere sonrasında oluşturulan kampanyalarıda göstermeyi hedefliyoruz.

Sayfa içi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına sağlıklı çıkmasını sağlıyoruz. Bu tip uygulamaları düzenli şekilde yapıyor ve sıralamanızdada yukarı doğru bir yolculuk başlatmış oluyoruz.

Linkleme

SEO stratejilerinden bir kaç tanesi.. Linkleme işlemleriniz için iyi bir altyapımız var. Daha önce dediğimiz gibi sıralamanızı yükseltmek bizim işimiz.

SEO Uzun bir Yolculuktur

Arama motorları optimizasyonu yani diğer adı ile SEO- Search Engine Optimization, arama motorlarında yapılan aramalar neticesinde site içerisindeki içeriklere ulaşmak isteyen kişileri yönlendiren günümüzün oldukça kullanışlı dijital bir sistemidir. SEO çalışması ile Google, Yahoo, Yandex gibi popüler arama motorlarında herhangi bir aramada üst sıralara çıkmanız mümkün olabilmektedir. Örnek çalışmamız olan Club Areena kısa sürede kendi anahtar kelimelerinde üst sıralarda yerini aldı.

Arama Motorları Optimizasyonunda Lideriz

Arama motorları içeriğe uygun olarak (güncel, özgün) web sitelerini bir akıllı sıralamaya tabi tutmaktadır. Arama motorunda üst sıralarda yer almak adına bu yapay zekânın istediği standartları sağlamak son derece önemlidir. Özellikle rekabet ortamının giderek arttığı günümüzde özgün ve dikkat çekici içerik üretmek arama motorları tarafından daha dikkat çekici bulunmakta ve ona göre üst sıralarda değerlendirilmektedir. Bu nedenle müşterilerimiz için arama motorları optimizasyonu, SEO çalışmalarına gerekli özeni göstermekteyiz.

83%

Organik Trafik Artışı

42%

Erken Ayrılma Oranlarındaki Düşüş

38%

Uzun Süre Kalma Oranındaki Artış

21%

Farklı Sayfa Görüntülemelerdeki Artış

Her zaman en üstte!

Sizlere sunduğumuz arama motorları optimizasyonu tek seferlik değil sürekli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü ancak bu sayede kurumunuzun güncelliğini koruyabilir ve yükselişinizi devam ettirebilirsiniz. Yapılacak işlem sonrasında başarı değerlendirilmesi yapılabilmesi adına rakip analizi yapılacak ve arama motorlarındaki yerinizin nerede olduğu ve daha iyi nasıl geliştirilebileceği de ortaya konacaktır. Arama motorları optimizasyonu hizmetimiz içerisinde rakip analizi ve trafik analizini de sizler için yapmakta ve en etkili sonucu sizlere sunmaktayız.

SEO danışmanınız; Marmaris Web

Arama Motorları Optimizasyonu SEO çalışması yapan ekibimiz sektörünüz ile ilgili öne çıkan verileri analiz ederek web sitenizde bunları kullanarak fark yaratmanızı sağlıyor. Web sitenizde kullanılacak ana başlık, ara başlık, ürün ya da hizmeti tanıtan yazının kelime sayısı, içerisinde bulunan sizi bulmayı kolaylaştıracak anahtar kelimeler, web sitesinde yayınlanması gereken fotoğraflar gibi daha pek çok detay ile alanında uzman SEO ekibimiz ilgilenmekte ve sizlere maksimumda fayda sağlayacak hamlelerde bulunmaktadır.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım

Arama motorları optimizasyonu (SEO) uzmanlık olanı ekibimiz sizlere tam çözüm sunmak üzere hazır.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.